Wyjątkowe rejsy w Chorwacji

Jeżeli marzysz o wyjątkowych wakacjach i poszukujesz miejsca, które będzie dla ciebie najlepsze, polecamy ci czarter Chorwacja http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/, dzięki któremu wypłyniesz na Adriatyk i będziesz mógł wypocząć tak jak nigdy do tej pory. Nie ma bowiem bardziej relaksujących chwil niż te, spędzone na jachcie i na pełnym morzu – szum fal, prażące słońce i kojąca […]

Jeżeli marzysz o wyjątkowych wakacjach i poszukujesz miejsca, które będzie dla ciebie najlepsze, polecamy ci czarter Chorwacja http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/, dzięki któremu wypłyniesz na Adriatyk i będziesz mógł wypocząć tak jak nigdy do tej pory. Nie ma bowiem bardziej relaksujących chwil niż te, spędzone na jachcie i na pełnym morzu – szum fal, prażące słońce i kojąca cisza sprawią, że z całą pewnością będziesz zachwycony. Organizujemy rejsy i wynajmujemy jachty dla tych wszystkich osób, które chcą wypocząć, a więc grup zorganizowanych – np. przyjaciół, jak również rodzin i firm, chcących zadbać o renomę swojej marki. Co możemy ci zaoferować?

Czarter Chorwacja

Zapraszamy do słonecznej Chorwacji, w której nawet we wrześniu panują idealne warunki do plażowania, a czas tutaj spędzony zawsze jest fascynujący i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających osób. Piękna Chorwacja to wiele wspaniałych miast, takich jak Split, Dubrownik czy Trogir, gdzie liczba zabytków, wspaniałych miejskich uliczek oraz znakomita oferta gastronomiczna spełniają oczekiwania najbardziej wymagających osób. Przybądź do miejsca jedynego w swoim rodzaju, gdzie wysokie góry wpadają niemal bezpośrednio do morza, a wąskie uliczki przypominają swoim klimatem te, które tak podziwiamy we Włoszech. Wybierz się we wspaniały rejs samodzielnie albo skorzystaj z oferty sternika, który pozwoli ci na przyjemną, bezpieczną i niczym niezakłóconą podróż, jeżeli nie dysponujesz kartą żeglarską. My zapewnimy ci wszystko, czego potrzebujesz, bo mamy doświadczenie i znamy każde miejsce, w którym organizujemy rejsy.

Nasza oferta

Czarter Chorwacja to propozycja dla najbardziej wymagających, którzy chcą pływać nowoczesnymi, doskonale dostosowanymi do potrzeb jachtami, w których doskonale czuć się będzie nawet kilka osób. Z wielką chęcią pomożemy znaleźć najbardziej atrakcyjne dla ciebie miejsca i wskażemy, gdzie można zjeść najlepsze chorwackie dania. Służymy ci pomocą w każdej sytuacji, bowiem chcemy być w czasie wakacji czuł się pewnie i bezpiecznie.